• Обновено
Фарија Брод Трим Мерач ГП7316Д

Фарија Брод Трим Мерач ГП7316Д

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Брод дел број 1051293 е нов трим мерач Од Фарија, дел БРОЈ GP7316 D .Овој јасен осветлен мерач за украсување има куполна леќа, квадратна црна рамка, бело лице, портокалова игла и црн текст со црвени акценти.Мери приближно 2 1/2 "х 2 1/2" преку лицето, вклучувајќи рамка. Бара приближна 2" Диа. исечок. Поврзува со (1) лопата машки и (4) навој завртки.Држач за монтирање не е вклучен.Поставен за мотори Меркур / Волво / Јамаха 2001 и понови.Спецификации : Производител На Делови : Број На Фариапарт : GP7316 DColors : Црна (Рамка) Бела (Лице)Вкупни Димензии : 2 1/2" x 2 1/2"Исечок : 2" Dia.Врски : (1) Лопата Машки (4) Навој Завртки Поставени за Меркур / Волво / Јамаха Мотори 2001 И Њуерсолд како што се гледа во слики. Клиентите ве молиме имајте предвид дека секој компјутер покажува бои поинаку. Сите мерења се приближни.Упатство за употреба / инсталација не е вклучено.Дијаграмот за ожичување НЕ е вклучен. Ќе треба да проверите кај дилер за правилно секвенционирање на пин/жици. Продадени како што се гледа во слики. Клиентите ве молиме имајте предвид дека секој компјутер покажува бои поинаку. Сите мерења се приближни. Прирачник за хардвер и инструкции / инсталација не е вклучен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас