• Обновено
Хеи_к Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Вратоврска За Жени п

Хеи_к Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни Летни

DEN 79.84

Залиха
Во продавницата

It супер удобно и лесно, ладно чувство, удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини, женственост секси и софистицирана.Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа.Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Женски Туники Со Кратки Ракави Лабави Врвови Лежерни Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Обични Летни Цветни Врвови За Вратоврска За Жени1.Машинско Перење5. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. ♞Обична модна женска блуза лесно се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носете како секојдневни блузи, костум за кошула за работна облека за забава, дом, канцеларија, пикник, одмор итн.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА tops Size Bust Sleeve Shoulder Lengths98cm/38.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас