• Обновено
Медела Слободен Стил Слободен Градите Пумпа, Двојно Електрични, Комплетен Комплет, 101044164, Во Собата

Медела Слободен Стил Слободен Градите Пумпа, Двојно Електрични, Комплетен Комплет, 101044164, Во Собата

DEN 1903.84

Залиха
Во продавницата

Пумпа до 5оз. 2006; 59 (5) : 728-731. на секоја страна. Затворениот систем го спречува повратниот проток на млеко.2018; 13 (7) : а-45. Медела Слободен Стил Слободен Градите Пумпа, Двојно Електрични, Комплетен Комплет, 101044164, 8 Парче Во Собата. Анатомскиот дизајн ја минимизира компресијата на градите. Помалку делови за склопување и чистење. Што Е Вклучено : (1) Пумпа за гради без Раце во Слободен Стил (моторна единица); (2) Чаши За Собирање без Раце со штит од 24 мм и о-прстен; (2) чаши за гради без раце 21 мм; (1) Целосна цевка; (1) адаптер за напојување и КАБЕЛ ЗА полнење USB-C; (1) упатства за употреба.Медела Слободен Стил Пумпа За Гради Без Раце, Двоен Електричен, Комплетен Комплет, 101044164, Комплет Од 8 Парчиња ја комбинира флексибилноста на пумпањето во градник со перформансите на традиционалната електрична пумпа. Се поврзува Со Семејната апликација Медела за следење на пумпата. ** Премиерот ДК и сор. * Мизунов К, Уеда А. Го имитира природниот babyам на цицање на бебето. Педијатар Рес. Со само 3 дела за лесна употреба и чистење, оваа двојна електрична пумпа за гради вклучува анатомски дизајнирани чаши кои помагаат да се зголеми протокот на млеко*. Секоја чаша држи до 5 мл и има заоблен дизајн на раб за помала компресија на градите**.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас