• Обновено
Калтренд Заден Сплит Назад И Цврсто Перниче О. Е. Велур Капаци За Седишта за 2012 година - Фолксваген Голф - VW128-06RR Беж Премиер Вметнете Со Класичен Трим

Калтренд Заден Сплит Назад И Цврсто Перниче О. Е. Велур Капаци За Седишта за 2012 година - Фолксваген Голф - VW128-06RR Беж

DEN 495.84

Залиха
Во продавницата

Калтренд Заден 40/60 Сплит Назад И Цврста Перница О. Е. Велур Седиште Капаци за 2012-2012 Фолксваген Голф - VW128-06 RR Беж Премиер Вметнете Со Класичен Трим w/посебен потпирач за глава w/потпирач за раце за раскошен ентериер погоден за секој животен стил, изберете 100% Полиестерска Ткаенина Од Оксфорд Велур Во стилот На Калтренд. Достапни за да одговараат на широк спектар на возила, капаците НА Седиштата од Велур веднаш ги трансформираат мрачните или истрошените седишта и се особено идеални за Теренци, Автомобили и пикапи. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 40/60 Сплит Назад И Цврсто Перниче со / посебен потпирач за глава Со премиум О. Е.навлаките за седишта во стилот На Велур се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - Нашите капаци За автомобилски седишта О. Е. велур имаат специјализирана ткаенина третирана СО ув заштита што го зачувува животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас