• Обновено
Плоштад туреклос Кученце Мачка Бања Четка Миленичиња Чистење Додатоци со Јаже Миленичиња Чешлање Четка

Плоштад туреклос Кученце Мачка Бања Четка Миленичиња Чистење Додатоци со Јаже Миленичиња Чешлање Четка

DEN 175.68

Залиха
Во продавницата

Куршум поени : 1. 100% нов бренд и висококвалитетен.2. Гумените влакна со мазни рабови можат нежно да масираат миленичиња при четкање на влакната.3. Лесно се нанесува, има јаже, лесно можете да ја држите четката, па затоа е погодно за употреба.4. Идеален за чешлање миленичиња, може да ја промовира циркулацијата на крвта кај домашните миленици.5. Лесно за чистење, само измијте со вода и можете повторно да ја користите.Описи : Материјал : Гума : 6,7*6*4 см боја : вклучен е бел/розов/син/жолт пакет : 1*четка за бања за Миленичиња 100% нов бренд и висококвалитетен. Гумените влакна со мазни рабови можат нежно да масираат миленичиња при четкање на влакната. Лесно се нанесува, има јаже, лесно можете да ја држите четката, па затоа е погодно за употреба. Идеален за чешлање миленичиња, може да ја промовира циркулацијата на крвта кај домашните миленици. Лесно за чистење, само измијте со вода и можете повторно да ја користите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас