• Обновено
Сакаше Руж Кармин - Се Восхитувам Од Хелена Рубинштајн За Жени-0. оз Кармин

Сакаше Руж Кармин - Се Восхитувам Од Хелена Рубинштајн За Жени-0. оз Кармин

DEN 223.20

Залиха
Во продавницата

Тоа е мека, кремаста текстура за екстремен удобен кармин кој лесно се лизга за долготрајна боја. Дава интензивна боја ги осветлува усните со блескава боја долго носење. Сакаше Руж Кармин-005 Се Восхитуваат Од Хелена Рубинштајн За Жени-0.14 мл Кармин. Модел БР : I0087571. ПОЛ : Жени. Тип : Кармин. Марка : Хелена Рубинштајн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас