• Обновено
Жолт Петел Женски Долг Ракав PosiCharge Конкурент V-Вратот Tee Вар Шок 3XL

Жолт Петел Женски Долг Ракав PosiCharge Конкурент V-Вратот Tee Вар Шок 3XL

DEN 192.00

Залиха
Во продавницата

Таа е специјализирана за изработка на женска облека со карактеристики на модерен, удобен и елегантен. За да покажете еден вид модерен и посебен стил на облекување, се појавува енергичната и виталноста на личноста на лицето и го изразува својот активен и оптимистички став на животот. Носете го нашиот професионален дизајн висококвалитетни женски маици, ќе станете поелегантни и фасцинантни. Како одминува времето, она што се промени е погледот на модната личност, а константата е нашата потрага по моден квалитет. 3,8 унца, 100% полиестерско блокирање со Технологија За Полнење. Отстранлива ознака за удобност и етикетирање. Само-ткаенина V-вратот. Поставени ракави. Погоден За Жени. Пол : Женски.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас