• Обновено
Хессуно Нова Соларна Смола Земја Светилка Надворешни Градинарски Светла Градина Декорација Аранжман Светла

Хессуно Нова Соларна Смола Земја Светилка Надворешни Градинарски Светла Градина Декорација Аранжман Светла

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Нова Соларна Смола Светилка За Заземјување На Отворено Градинарски Светла Градина Декорација Аранжман Светла : елегантниот стил на дворната градина веднаш се подобрува, а животот бара мала атмосфера симпатичен стил, разубавувајќи ја убавината на вашиот живот абажур за стареење на отворено со перформанси и порамномерна осветленост лесен за инсталирање, полнење во текот на денот и емитување светлина ноќе се применува на широк спектар на сцени и може да се инсталира Во Дворовите, Парковите, Покривите, Градините Итн.1 Х Градинарска Светилка Елегантен Стил на дворот градина веднаш подобрува, а животот бара мала атмосфера. Симпатичен стил, разубавувајќи ја убавината на вашиот живот. Абажур за стареење на отворено со перформанси и поголема униформа осветленост. Лесен за инсталирање, полнење преку ден и емитување светлина ноќе. Применливо е за широк спектар на сцени и може да се инсталира во дворови, паркови, покриви, градини итн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас