• Обновено
Алвиви Девојки Танкини Дигитални Печатени Костим За Капење Елек Врвови Дното Здолниште Сет Костим За Капење 4-14

Алвиви Девојки Танкини Дигитални Печатени Костим За Капење Елек Врвови Дното Здолниште Сет Костим За Капење 4-14

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Таг Бр.Препорачана Големинацхесттопс Должина Дно Половинаколче Length43-421.0"/54cm10.5"/27cm19.0"/48cm18.0"/46cm7.0"/18cm54-522.0"/56cm11.0"/29cm20.0"/50cm19.0"/48cm7.5"/19cm65-623.0"/58cm12.0"/31cm20.5"/52cm20.0"/50cm8.0"/20cm87-824.5"/62cm13.5"/34cm22.0"/55cm21.0"/53cm9.0"/22cm108-1026.0"/67cm15.0"/38cm23.0"/59cm22.5"/57cm9.0"/24cm1210-1228.0"/72cm16.0"/41cm24.5"/62cm24.0"/60cm10.0"/26cm1412-1430.0"/77cm17.0"/44cm25.0"/64cm24.5"/62cm11.0"/костимот за Капење од 28 см е изработен од полиамид и спандекс материјал, миење раце. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, V-деколте, тркач назад, врвови за пливање со дигитален печатен модел. Поставата на градите. Појавување на дното и здолништето со еластичен појас. Удобна и дише ткаенина, брзо сушење. Стилски костими за капење за вашата девојка. Погоден за пливање, сурфање, капење, носење на плажа итн.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас