• Обновено
Марвел Филмски Универзум-Црна Вдовица - Борба Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Филмски Универзум-Црна Вдовица - Борба Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Овој Тренд Меѓународен Марвел Филмски Универзум-Црна Вдовица-Борба Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Кинематографски Универзум-Црна Вдовица - Борба Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас