• Обновено
Доберман Мама Маица, Унизе Женска Кошула, Сопственик На Доберман Пинчер, Најдобар Подарок За Мајка На Куче, Светло Свилено Сиво, Х-Голем

Доберман Мама Маица, Унизе Женска Кошула, Сопственик На Доберман Пинчер, Најдобар Подарок За Мајка На Куче, Светло Свилено Сиво,

DEN 335.68

Залиха
Во продавницата

Доберман Мама Маица, Унисекс Женска Кошула, Сопственик На Доберман Пинчер, Најдобар Подарок За Мајка На Куче. Ова е Унисекс Светло Свила Сива Х-Голема маица дизајнирана, печатена и продадена Од Евертри Облека. ГОЛЕМИНА-Нашите маици се унисекс големина, така што жените не заборавајте да нарачате една големина надолу, освен ако не е најпосакувана лабава одговара. Мажите треба да ја нарачаат својата нормална големина. КВАЛИТЕТ прикажаните засукани ракави се само за стилизирање.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас