• Обновено
Четири Сезони Трумарк Вентилатор мотор со Тркало Одговара изберете: 1993,1999-ФОЛКСВАГЕН ЕВРОВАН

Четири Сезони Трумарк Вентилатор мотор со Тркало Одговара изберете: 1993,1999-ФОЛКСВАГЕН ЕВРОВАН

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Опис на брендот : Четири Сезони произведува комплетна линија на замена на производи за контрола на климата за денешните возила и е најголемиот резервен снабдувач во индустријата. Намотките ги исполнуваат или надминуваат спецификациите НА ОЕМ. Прирабница затворени CW вентилатор мотор со тркало.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас