• Обновено
Втеч® Кидиго Кошаркарски Обрач Со Кошарка И Табла За Осветлување, Електронски Систем За Детски Активности

Втеч® Кидиго Кошаркарски Обрач Со Кошарка И Табла За Осветлување, Електронски Систем За Детски Активности

DEN 430.08

Залиха
Во продавницата

Пет режими на игра вклучуваат Бесплатна Игра, Предизвик Со Резултати, Временски Предизвик, Предизвик Во Боја и Топол Компир. Таблата се прицврстува над повеќето врати со вклучени куки за врата или може да се монтира со дупките на таблата. Постигнете ја најкул играта во градот со часови активна игра во затворен простор; кошаркарскиот обрач, топката и интерактивната табла ја одржуваат забавата со пет режими на игра за најмногу пет играчи; совршен подарок за одмор или роденденски подарок за деца од 5+ години. Време на тимот! Соберете до четворица други играчи или играјте соло во Предизвикот Со Резултати, потонувајќи што повеќе удари за една минута. Направете кошница и поминете ја топката пред да престане музиката. Нови батерии препорачани за редовна употреба. Кога ќе заврши играта, превртете го обрачот за лесно складирање. Прицврстете лесно со вклучени куки за врати или монтирајте со дупки за табла; куките на вратите одговараат на повеќето врати; хардверот за монтирање не е вклучен. Наменет за возраст од 5+ години.Игра на Со Кидиго Кошарка Обрач и топката! Интерактивната табла го одржува резултатот и ве расположува, славејќи корпи со светла и звуци. Играјте со најмногу пет играчи на три режими на игра; четири натпревари можат да се играат соло.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас