• Обновено
Виси Влажност Апсорбер На Влага Торба Мирис Слободен 248g-Пакет

Виси Влажност Апсорбер На Влага Торба Мирис Слободен 248g-Пакет

DEN 395.52

Залиха
Во продавницата

Привлекува и заробува вишок на влага и ги елиминира повеќето мириси. Ги штити предметите и ткаенините од вишокот на влага во просторијата. Дизајниран да виси во затворени простории како што се простории за перење, подруми, плакари, бањи итн. Нема да се истури; за еднократна употреба по употреба. Висечкиот Апсорбер на Влага помага во контролата на прекумерната влажност што доведува до миризливи мириси, дамки. Специјалните пелети автоматски ја отстрануваат влагата од воздухот и безбедно ја депонираат во пригоден сад отпорен на истурање. Содржина на пакетот 10 х Пакет Апсорбер На Влага.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас