• Обновено
Завеси за затемнување За Завеси За Изолирани Простории За Спална Соба За Дневна Соба, Комплет Панели

Завеси за затемнување За Завеси За Изолирани Простории За Спална Соба За Дневна Соба, Комплет Панели

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Квалитетна ткаенина без лагер се чувствува мека и тешка. 134*210см53*83ин. Завесите го попречуваат 85%-99% и зраците (Темните завеси работат добро). Спецификации : . 134*270см53*106ин. Квалитетна ткаенина без лагер се чувствува мека и тешка. вашиот мебел, подови. Исечен конец и без брчки, прстенот лесно се вклопува со стандардни прачки за завеси. Материјал : Крпа. Завесите го попречуваат 85%-99% и зраците (Темните завеси работат добро). Боја : Темно Сина/ Зеленкафебегелка (опционално). Комплетот вклучува 2 панели за завеси за затемнувањесо секоја громови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас