• Обновено
Машки Памучни Боксерски Гаќички Печатени Гаќички

Машки Памучни Боксерски Гаќички Печатени Гаќички

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Машки 5-Пакет/4-Пакет Памучни Боксерски Гаќички Печатени Гаќички.Машките боксери дизајнирани со висококвалитетни ткаенини се меки и одговараат на вашата кожа. Еластичен појас, удобен за носење, не е лесен за деформација. Ткаенината е мека и удобна, тродимензионалната У-конвексна. дизајн, просторот е удобен и дише, тродимензионалната крива е намалена, просторот е поголем, мулти-бојата е опционална, активното печатење и боење, бојата за печатење е полна и не е лесно да се избледи, а ткаенината и дизајнот се одлични. Слободни спортови за да бидете освежени и удобни, погодни за секоја активност. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - нашите машки боксерски гаќи се направени од 100% памук кој е мек и се движи со вас. Дишење И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА-технологијата За Ладна Удобност помага да се исуши влагата за да бидете ладни и суви во текот на целиот ден.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас