• Обновено
Џити Женски Модни Фустани Паѓаат В-Вратот Блуза Кратки Ракави Врвови Шорцеви Секојдневен Костум Сетови женски пад v-вратот, нивоа силуета со ракави макси фустан за

Џити Женски Модни Фустани Паѓаат В-Вратот Блуза Кратки Ракави Врвови Шорцеви Секојдневен Костум Сетови женски пад v-вратот,

DEN 672.00

Залиха
Во продавницата

Дизајн : Ревер, долги ракави, цврста боја, копчиња, ревер, секојдневно вклопување. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Секојдневен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Костум за жени 1 XWomen.Овој Прекрасен Блејзер совршено ги прегрнува градите и половината, Одличен Со панталони, фустан, здолништа и така натаму, канцеларискиот стил може да ве направи поелегантниов блејзер е добар за носење на работа, канцеларија, свечена пригода, со лесна тенка ткаенина, многу мека и толку удобна, што можете да ја носите за секојдневен. Пол : Жени Жени, Дами, Девојки, Тинејџери, Жени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас