• Обновено
Порфет Сарафан Чипка Возбуда Женски Жени Без Ракави Лабава Облека За Плажа

Порфет Сарафан Чипка Возбуда Женски Жени Без Ракави Лабава Облека За Плажа

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Опис : дизајнот на врвки на ремените и јаката го прави фустанот поуникатен.It изработен е од висококвалитетен полиестерски материјал, е пријателски за кожата и удобен за носење. Дизајнот со низок врат носи малку секси на фустанот.6", Должина : 90cm/35. Дизајнот на рафл фустан, исто така, го прави фустанот помодерен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас