• Обновено
Челичен Блок За Фиксирање На Задните Тркала, Лесни Блокови За Фиксирање На Задните Тркала ЗА 1 За PRO За LITE За PRO За M365

Челичен Блок За Фиксирање На Задните Тркала, Лесни Блокови За Фиксирање На Задните Тркала ЗА 1 За PRO За LITE За PRO За M365

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Челичен Блок За Фиксирање На Задните Тркала, Лесни Блокови За Фиксирање На Задните Тркала ЗА 1 S ЗА PRO за LITE ЗА PRO2 За M365 Specification : Производ : Монтажа Фиксен Блок за Задното Тркало На Електричен Скутерматеријал : Челик Големина На Производот : Прибл. 32х32мм/1, 3х1, 3на боја : Црна Апликација : За M365 PRO2 1 S Лајт Електричен Скутер Список На Пакети : 1 x Блок За Фиксирање На Задните Тркала фиксниот блок за монтирање на задните тркала е изработен од висококвалитетен челик, кој е издржлив и има висока цврстина на истегнување. Практична инсталација и расклопување, лесен за употреба, помагаат да се поправи задното тркало, така што тоа нема за време на употребата. Замена или резервни делови за надградба на перформансите на електричните скутери, погодни За електрични скутери M365 PRO2 1 S lite. Фиксната големина на блокот е околу 32х32мм/1, 3х1, 3ин, мала големина, погодна за носење. Лесен за употреба и ефикасен, што им помага на дрводелците да ја подобрат ефикасноста, да заштедат време и напор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас