• Обновено
Внатрешна Надворешна Тафтувана Перница За Седиште За Столче Адирондак-Изберете Боја И Количина

Внатрешна Надворешна Тафтувана Перница За Седиште За Столче Адирондак-Изберете Боја И Количина

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Изработени од Внатрешни ~ Надворешни Полиестерски Ткаенини Отпорни На Временски Услови Стилски ~ Удобно ~ Издржливо ~ Лесно Одржувањесофистициран ~ Функционален ~ Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба Перница за Стол изработена Од Врвна Ткаенина За Сончање Изработена Во Внатрешна Надворешна Тафтувана Перница За Седиште На Адирондак (Назад : 26" H X 21" W/Седиште : 21" W X 16.5" D) - Изберете Боја И количина (Пенсакола Беј Сина, 1).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас