• Обновено
&N Филтер За Воздух Пена Заврши # 25-5300

&N Филтер За Воздух Пена Заврши 25-5300

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

** Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на филтер за масло за вашето возило? Кликнете Овде претходно чистачот На Воздухопловните Сили K&N е специјално дизајнирана обвивка за филтер за пена направена за да го продолжи сервисниот интервал На филтерот За воздух K&N кога се користи во многу прашливи услови. Пред-чистачите во црвена боја се подмачкани додека пред-полначите во сива боја не се. Воздухопловните Сили К&Н Пред-Чистачот е специјално дизајнирана обвивка за филтер за пена направена за да го продолжи интервалот на услугата на Вашиот Филтер За К&Н кога се користи во многу правливи услови. Воздухопловниот Пред-Чистач е дизајниран да се чисти Со К&Н Почиста или сапун и вода. Пред-чистачите на Воздухопловните Сили во црвена боја подмачкани со масло за филтер За воздух К&Н откако ќе се исчистат. Тие се направени од голема, отворена клеточна пена. Греј Обоени воздухопловни сили пред-чистачите не користат масло. Тие имаат помали клетки од пена.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас