• Обновено
Модни Жени Пот Шорцеви Лето Лежерен Лабав Џеб Цврсти Џебови Висок Струк Краток

Модни Жени Пот Шорцеви Лето Лежерен Лабав Џеб Цврсти Џебови Висок Струк Краток

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас