• Обновено
Зимски Џемпер Со Долги Ракави Кардигани Се Занимава Со Долги Ракави Жени Долги Кардигани Џемпери Пад Кардиган Џемпер Кардиган Јакна Стил П-Пад Кардиган Џемпер Над?

Зимски Џемпер Со Долги Ракави Кардигани Се Занимава Со Долги Ракави Жени Долги Кардигани Џемпери Пад Кардиган Џемпер Кардиган

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

Удобна и мека ткаенина, високото истегнување ќе направи да се чувствувате топло и удобно. Ткаенина : 28% Најлон, 50% Вискоза и 22% Полиестер. Женскиот Лесен Летен Кардиган има отворен преден, плетен кардиган со долги ракави кој е пријатен и топол. Стил : Преголем Кардиган Плетен Џемпер. Еластичност : Високо Истегнување. Совршен за сезони помеѓу, овој женски тенок кардиган ќе ве стопли и удобно. Нега на облека : машинско перење препорачано во вреќа за перење, не избелувајте; закачете за да го исушите женскиот отворен преден кардиган. Задолжителен кардиган за вашата гардероба. Блузи Копче Надолу Лесен Мек Женски Долг Ракав Копче Надолу Џемпер Класичен Плетен Кардиган Со Врат Женски Долги Кардигани Со Копче Надолу Високо Ниско Цврсто Плетено Лабави Кардигани Со Џебови Женски Цветен Принт Издуван Ракав Кимоно Кардиган Лабава Покривка Обична Блуза Врвови Женски Отворен Преден Лежерен Плетен Класичен Џемпери Кардиган Со Џебови Женски Класичен Плетен Со Долги Ракави Кардиган Џемпери Обични Отворени Предни Копчиња-Надолу Кардиган С-3хл Женски Кардигани Кревање Раменици За фустани 3/4 Ракав. Уникатен Дизајн : женскиот кардиган има отворен преден, плетен кардиган со долги ракави кој е пријатен и топол. Дами 3/4 ракав пад кардиган преголем кардиган е совршен за одмор одмор, секојдневно носење, секојдневен, шопинг, работа, улица, училиште, канцеларија. Функција : . Ќе ви се допадне опуштеното вклопување. Кардиган V Копче За Вратот-Надолу Џемпер Лесен Женски 2023 Fall Моден Кардиган Џемпер Лесен Отворен Преден Плетен Обичен Долг Кардиган Облека Со Џебови Женски Кратки Надуени Ракави Врвови Исечен Кардиган V Вратот Отворен Преден Кревање Раменици Лесен Плетен Џемпер Женски 90-Ти Блузи Бел Долг Ракав Вратоврска Предна Текстура Проегирна Маица Кардиган Женски Летен Кардиган Отворен Преден Џемпер обичен Бохо Капчиња Со долги ракави Плетете Ја Лесната Дневна Соба За Жени Со Отворен Преден Кардиган Женски 2023 Долг Ракав.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас