• Обновено
Симплмасигени Женски Чевли Клиренс Подароци За Денот На Мајката Летни Дами Влечки Обични Женски Чевли Римска Риба Уста Обични Клинови Цветни Сандали

Симплмасигени Женски Чевли Клиренс Подароци За Денот На Мајката Летни Дами Влечки Обични Женски Чевли Римска Риба Уста Обични

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Видот на чевли во кои вашите стапала ќе се чувствуваат опуштено, додека не го загрозуваат елегантниот и софистициран изглед на облекување лесно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас