• Обновено
Кеси За заштита од овошје, Вреќи Со Овошје За Овошни Дрвја, Издржливи Најлонски Вреќи За Пребивање Овошје Со Врвка, Мрежести Кеси За Покривање Овошје За Заштита На О

Кеси За заштита од овошје, Вреќи Со Овошје За Овошни Дрвја, Издржливи Најлонски Вреќи За Пребивање Овошје Со Врвка, Мрежести

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Висок Квалитет-Составен од најлон, нетоксичен, мек и растеглив, со долг животен век, може да биде еднократно. Одлична Заштита-мрежестата торба за бариера може ефикасно да ги заштити вашето овошје, зеленчук, цвеќиња од инсекти, комарци, бубачки, птици и животни. Дизајн На врвка-со јаже на работ, најлонските заштитни кеси се лесни за инсталирање и обезбедуваат заштита од бунар. Подарок за градинар - торбата за градинарска мрежа може да се користи во сите сезони на растење, исто така може да складира семе од растенија, житарки или складирање за други ситници, одличен подарок за градинарство. 50 парчиња Вреќи За Заштита Од Овошје, Вреќи Со Овошје За Овошни Дрвја, Издржливи Најлонски Кеси За Пребивање Овошје со Врвка, Мрежести Кеси За Покривање Овошје за Заштита На Овошјето и Зеленчукот Во Градината.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас