• Обновено
Ќе Излезе Од Мојот Ум Но Не Можам Да Го Најдам Излезот Саркастичен Хумор Графичка Новина Смешна Маица

Ќе Излезе Од Мојот Ум Но Не Можам Да Го Најдам Излезот Саркастичен Хумор Графичка Новина Смешна Маица

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

Овие прават одличен подарок за роденден на браќата, па дури и подарок за денот на татковците ако барате подарок за вашиот старец. Ако сте тип на личност која сака да носи графичка црна маичка со смешен цитат или духовит коментар, тогаш овие смешни Маици се совршени за вас!. Совршен Смешен Подарок : Оние кои бараат смешни маици за да им ги подарат на своите пријатели и семејство, ќе бидат воодушевени од духовитите фрази на овие маици, бидејќи дефинитивно ќе најдат нешто овде за сите да уживаат.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас