• Обновено
Ауфмер Клиренс Дуксери За Жени, Графичка Блуза На Екипажот Дами Ретро Секојдневен Принт В-Врат Со Долги Ракави Везена Кошула Маица Блузи

Ауфмер Клиренс Дуксери За Жени, Графичка Блуза На Екипажот Дами Ретро Секојдневен Принт В-Врат Со Долги Ракави Везена Кошула

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

Совети за облекување : ако сакате стилска облека, носете ја со или лесно шорцеви, здолниште или панталони за сите сезони, особено пролет, лето и fall, ќе добиете многу комплименти за тоа. Едноставен и стилски, разноврсен и лесен за совпаѓање, овој женски основен дуксер е вашиот задолжителен предмет за fall и зима.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас