• Обновено
Метален Полн Кревет Во Стил На Летви, Бел

Метален Полн Кревет Во Стил На Летви, Бел

DEN 2399.84

Залиха
Во продавницата

Донесете го Дома Креветот За Собирање Кејлин и оставете ги вашите деца да уживаат во личниот простор без да се загрозат стилот. Метал со супериорен квалитет за издржливост, решеткаста глава и подножје и основата на системот за летви што овозможува да се користи со или без пружина на кутијата. Неговата бела метална завршница го прави компатибилен со сите видови поставки за декор. Вклучува : Еден Кревет Со Целосна Големина. Состојба : Нова. Летва Насловот и подножјето.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас