• Обновено
Рачка За Сопирачка Со Синџир За, Рачка За Рачка На Сопирачката На Синџирот Заштитен Додаток За Моторна Пила Погоден За 450, Рачка На Сопирачката Со Синџир

Рачка За Сопирачка Со Синџир За, Рачка За Рачка На Сопирачката На Синџирот Заштитен Додаток За Моторна Пила Погоден За 450,

DEN 1328.00

Залиха
Во продавницата

Функција : 1. Специјално дизајниран 435 440 445 450, лесен за инсталирање.2. Избран висококвалитетен абс материјал, издржлив и отпорен на абење.3. Едноставна инсталација и расклопување, продолжување на работниот век на машината.4. Исклучителната изработка и високата точност помагаат да се обезбедат најдобри перформанси.5. Стабилни перформанси, совршено можат да одговараат на опремата за пила со синџир.Спецификација : Тип На Ставка : Рачка На Сопирачката На Синџирот Материјал : Абсвејт : Прибл. 127g / 4.5 oz Fitment : Одговара 435 440 445 450 Пакет Листа : 1 x Рачка На Сопирачката Со Синџир Избран висококвалитетен абс материјал, издржлив и отпорен на абење. Стабилни перформанси, совршено можат да одговараат на опремата за пила со синџир. Исклучителната изработка и високата точност помагаат да се обезбедат најдобри перформанси.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас