• Обновено
Смихоно Клиренс Џогер Панталони Спортски Панталони Удобни Еластични Спортски Панталони За Жени Кашмир Обложен Со Руно Еднобојно Лабаво Вклопување Меко Зимско То?

Смихоно Клиренс Џогер Панталони Спортски Панталони Удобни Еластични Спортски Панталони За Жени Кашмир Обложен Со Руно Еднобојно

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

Тип На Шема : Печатени.КЛУЧЕН ЗБОР : женски панталони за фустани панталони за мажи панталони за печатење крави панталони закачалки црн костим за деца панталони панталони хомбре пижами панталони за мажи машки карго панталони женски црвени панталони ноќта НА вештерките пижами Панталони Бели Панталони Жени Црн Костим Возрасни Мажи Панталони За Бебиња Црни панталони Црни Товарни Панталони За Жени Момчиња Спортски Панталони Квадратни Панталони Филмски Спортски Панталони За Мажи Црвени КОЖЕНИ ПАНТАЛОНИ. Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-95см/27. Декорација : Џебови. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас