• Обновено
Блузи За Жени Модно Печатење Обична Маица Копче Со Долги Ракави В-Вратот Памук И Ленена Блуза Туника Маица Партија Плажа до 65% попуст

Блузи За Жени Модно Печатење Обична Маица Копче Со Долги Ракави В-Вратот Памук И Ленена Блуза Туника Маица Партија Плажа до

DEN 447.84

Залиха
Во продавницата

Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Пребарајте го брендот "ПУРКОЛТ" и ќе најдете повеќе стилови.33 "Ракав : 60cm/23.35 " Големина : XL Големина.74 " Големина : 2xl Големина.80" Ракав : 53см/20.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас