• Обновено
Почетна Основи Клиренс, Домашни Материјали, Магнетни Нелизгачки Вежба Малку Нелизгачки Електричен Шрафцигер Малку Еластична Алатка За Завртки, Предмети За Домаќи

Почетна Основи Клиренс, Домашни Материјали, Магнетни Нелизгачки Вежба Малку Нелизгачки Електричен Шрафцигер Малку Еластична

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Градинарски Алат. Широка Апликација : овој комплет доаѓа со речиси секоја рачна алатка што би можеле да ја посакате. Летна Домашна Канцеларија. Отстранете ги оштетените завртки или дупчете дупки во мала тежина, мала големина и компактен дизајн. Додатоци За Домашна Канцеларија.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас