• Обновено
Rdeuod Bluetooth Слушалки, 3 - Во-15W Безжичен Полнач Мобилен Телефон Bluetooth Слушалки ЧАСОВНИК ПРЕДВОДЕНА ДИГИТАЛЕН Дисплеј Будилник Дисплеј Безжично Полнење Заграда За Спор?

Rdeuod Bluetooth Слушалки, 3 - Во-15W Безжичен Полнач Мобилен Телефон Bluetooth Слушалки ЧАСОВНИК ПРЕДВОДЕНА ДИГИТАЛЕН Дисплеј

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

●Контрола на допир И Широка Компатибилност●вграден чувствителен клуч за контрола на допир на ушните пупки, што ви овозможува лесно управување со музика или телефонски повици. ●Целодневно Траење На Батеријата Со Кутија За Полнење Со Дигитален Дисплеј ● со едно целосно полнење, вашите Слушалки bluetooth траат до долги часови.27 LB ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 X БЕЗЖИЧЕН полнач 1 x кабел за полнење1 x користете прирачник за удобно и стабилно вклопување е дизајниран со флексибилни и меки куки за уши, овие спортски слушалки совршено се вклопуваат во вашите уши и остануваат на место дури и вие правите напорни испотени вежби, никогаш не грижете се дали ќе испаднат. Куќиштето на будилникот е изработено ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, што создава елегантен изглед За декорација Стилски изглед и повеќе функции погодни како идеален подарок за вашите деца Или будилникот за безжично полнење е лесен за употреба, интелигентно идентификуван, повеќето стандардни параметри На Производот За мобилни телефони : име На Производ : Материјал за држач за безжично полнење : влезна порта ЗА СТОМАЧНИ мускули : функција ЗА Означување НА USB : Да влез На Производ : 9 V/2 A; 12v/1.5 Производ излез : мобилен телефон bluetooth слушалки 5w/7.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас