• Обновено
Замена за 2009-Тојота Матри Предна Сијалица За Магла

Замена за 2009-Тојота Матри Предна Сијалица За Магла

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

2009-2014 Тојота Матрикс Фронт Магла Сијалица Белешкиекстремевизија Сијалица-трем Визија - Близнак Блистер Пакети Години : 2009 2010 2011 2012 2013 2014фитс Мотори : Атрибути На Производот : Рејтинг На Јачина На Струја : 4.583333333333333333 Мотори : Чиста Завршница На Сијалицата : Бришење На Сијалицата : Технологија На Стаклена Сијалица : халогена сијалица тип : xtremevision Сијалица Одделот За Транспорт Докажано : Да Дијаметар : 0 Тип На Влакно : c-8 напон : 12 Моќност : 55 Xtremevision сијалица ги исполнува или ги надминува сите владини стандарди за безбедност барања ги исполнува Или надминува Оем Дилер Квалитет : Висок Квалитет И Гарантира Да Се Вклопат.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас