• Обновено
Фолкарт Домашен Декор Матрица 4 х4 - далија

Фолкарт Домашен Декор Матрица 4 х4 - далија

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

краток опис не е достапен Кариран - Фолкарт Домашен Декор Матрица. Со дизајни инспирирани од актуелните трендови кои се со големина и скалирање специјално за проекти за украсување на домот, сега можете да ги подигнете проектите за украсување на домот на следното ниво. Користете со боја За креда За Декорација На Домот Фолкарт за да додадете обрасци и дизајни на проекти. Лесно чистење со сапун и топла вода. Овој пакет содржи една матрица од 4х4 инчи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас