• Обновено
Мини Фустани За Жени Дневно Лето Пулра Фустан Цветни Печатени Оглавник Вратот Плажа Без Ракави Смена Над Коленото Малку Обични Фустани Плажа Краток Мини Сарафан

Мини Фустани За Жени Дневно Лето Пулра Фустан Цветни Печатени Оглавник Вратот Плажа Без Ракави Смена Над Коленото Малку Обични

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 34 Биста : 95см/37.31 "Должина : 89cm/35.37 "Должина : 87см/34. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. ①Стилот и модата ве прават попривлечни +Совпаѓајте ја вашата гардероба со нашиот женски летен фустан и спојте ја со ремен / ѓердан / капа / модна торба/шал и потпетици за и шармантен изглед. Жените Секојдневно Лето Пуловер Фустан Печатени Халтер Вратот Плажа Без Ракави Смена Над Коленото Малку Обични Фустани Плажа Краток Мини Сарафан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 38 Биста : 105cm/41. Специфики на предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниту Една Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузално што добивате : 1 Компјутер Женски Фустан Карактеристики : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики На Вратот На Оглавникот, Без Ракави, Широко лабаво вклопување, Секојдневен шик стил, Печатење .

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас