• Обновено
Богата Влага Мека Грижа За Миење Раце Од Нивеа За Унисе-8. Оз Рачно Перење

Богата Влага Мека Грижа За Миење Раце Од Нивеа За Унисе-8. Оз Рачно Перење

DEN 83.52

Залиха
Во продавницата

Ова благо течно миење раце збогатено со навлажнувачко бадемово масло ги чисти и се грижи за вашите раце, заштитувајќи ги од сушење. Оставајќи ги да се чувствуваат меки и мазни како кашмирот. Ова благо течно миење раце збогатено со навлажнувачко бадемово масло ги чисти и се грижи за вашите раце, заштитувајќи ги од сушење.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас