• Обновено
Линдхерст Џош Геометриски Кругови Тркач Килим, Слонова Коска Мулти, 2 ' 3 18'

Линдхерст Џош Геометриски Кругови Тркач Килим, Слонова Коска Мулти, 2 ' 3 18'

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Колекцијата Линдхерст се одликува со луксузна, лесна нега, теписи за лесно одржување направени за да додадат долготраен шарм и декоративна убавина дури и во најпрометните области со голем сообраќај во домот. 100% Полипропилен. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Луксузни Ез Нега Област Килими. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Стилски додаток за секоја соба. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Боја : Слонова Коска/Мулти. Рачно тафтувани со помош на мешавина од меки, но издржливи синтетички предива стилизирани во традиционални персиски цветови, испреплетени лози и сложена решетка.Линдхурст Килим Колекција.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас