• Обновено
Манксиву Женски Фустани Жени Обичен Резервоар За Печатење Врвен Фустан Без Ракави Отсекување На Вратот Лабава Плажа Краток Мини Резервоар Фустан За Забава Црн

Манксиву Женски Фустани Жени Обичен Резервоар За Печатење Врвен Фустан Без Ракави Отсекување На Вратот Лабава Плажа Краток Мини

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

●Стил € ова здолниште е многу погодно за обликот на вашето тело и нема лесно да се лизне.43 "Должина : 87см/34. Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 102см/40. Големина : ве Молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ако не сте сигурни во големината, спецификите На Предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Дебелина На Тркалезниот врат : Стандардни Карактеристики : + Материјал,висок квалитет, дополнителна удобност, класичен крој, потрајни. ●Натпревар+мини елегантни фустани се многу погодни за соученици, ноќно излегување, клубови, забави, вечери за состаноци, свадбени гости, родендени, коктел забави, излети, секојдневно носење, одмори, фотографија, шопинг итн. €Карактеристики}Фустан За Резервоар Без Ракави, Врат На Екипажот, Тенок Фит, Над Должината На Коленото. свадба гостин фустани за жени на летните фустани 2023 женска летни фустани розев фустан слугинката фустан ретро фустани за жени летен фустан розова облека за жени бел фустан жените летни фустани за жени бел фустан женска фустани летни фустани црни фустани за жени макси фустани за жени 2023 секојдневен плус големина фустани за заоблен жените плус големина летни фустани свадба гостин фустан макси фустан црн фустан коктел фустан за жените бела салон венчаница midi фустани за жени формално фустани за жени топла розова облека за жени враќањето дома фустани сонцето облечи летни фустани за жени 2023 трендовски топла розова облека неврзан лето фустани за жени плус големина фустан атлетик фустан сонцето фустани за жени 2023 секојдневен макси фустан за жените женска фустани лето 2023 boho летен фустан midi фустан bodycon фустани за жени на плажа се облекуваат макси фустани за жени 2023 секојдневен фустани за жени пурпурна облека црвен фустан boho фустан плажа фустани за жени жолт фустан мини фустан здолништа за жените здолниште розова здолниште макси здолниште мини здолниште здолништа црно здолниште бело здолниште midi здолниште црно мини здолниште долги здолништа за жените sequin здолниште женски здолништа макси здолништа за жените здолништа за жените тренди лето долго здолниште midi здолништа за жените женска здолништа пливаат здолниште.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас