• Обновено
Робарб Супер Сина Базен Вода Појас, 1-Литар 4-Пакет

Робарб Супер Сина Базен Вода Појас, 1-Литар 4-Пакет

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Моќниот разјаснувач на вода произведува и одржува кристално чиста вода во базенот без да влијае на p H рамнотежата или другите хемикалии. Неговата густа, високо концентрирана формулација Е дизајнирана ЗА брзо чистење на заматената вода. Концентрирана Формула-Само 1 мл. третира 5.000 галони брзо Ја Чисти заматената вода и го спречува идниот маглив изглед Ефикасен На различни нивоа на температура и опсег на Хемиски нивоа Употреба Со сите типови филтри-нема да ги затне филтрите Ја Намалува побарувачката за дезинфекција со отстранување на честичките од нечистотија Овозможува Пливање Веднаш по Третманот Е Ефикасен на Различни Температури.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас