• Обновено
Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло-Јасно Стакло-4158

Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло-Јасно Стакло-4158

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Заменете го вашето разбиено странично огледало стакло со Замена На Огледалото За Страничен Преглед На Бурко По нарачка. Претходно исечени и подготвени за нанесување за неколку секунди. Дизајниран да ги исполнува или надминува спецификациите на ое на возилото. Овие ретровизори На Бурко Не вклучуваат држач за мотор и се ставаат со лепила за кора и стап за сигурна врска. Изберете го вашето возило внимателно. Детални упатства се вклучени или отпечатени на кутијата за лесна инсталација. Се продава поединечно со безбедно пакување за да се обезбеди безбедно пристигнување. Огледалата за Замена на бурко се дизајнирани и произведени Во Гранд Рапидс, мичиген давајќи му на својот производ заслужено одобрување. Замената На Огледалото Со Страничен Поглед На Бурко е поддржана со 30-дневна Големина на гаранција : 4-1/8 " х 7-13/16". 8-11/16" Дијагонала.- Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло Многу производи бараат опрема специфична за возилото.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас