• Обновено
Додатоци Коцки Организатор Уметност Материјали Колекции Дрвени Држач Решетката За Занаетчиски Уметности Слот Коцки Алатки. Послужавник

Додатоци Коцки Организатор Уметност Материјали Колекции Дрвени Држач Решетката За Занаетчиски Уметности Слот Коцки Алатки. Послужавник

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

Опис : Што Вклучува-Нашите додатоци кои вклучуваат 6/12x Организатор На Вежба, 1x решетка,4x пенкало, 10x точки .Надградба Дизајн - Овој Организатор е издржлив и лесен.лесно за инсталирање. Покрај тоа, заштедете до степен.Ставете ги дијамантите што ви беа потребни во чинијата, нежно за да ги направите дијамантите распоредени во ставете го пенкалото за вежбање, користете го дијамантот и на местото каде Што Лесно ги правите дијамантите и лесно ги правите, или можете да користите леплив стап многу корисен сет на алатки.Ова изобилство помага лесно, за занает, совршено за правење мобилни украси, с, украси итн.Спецификација : Материјал : Големина : 200х100х60мм/7, 87х3, 94х2, 36инч Вклучува : Како Што Избирате 21 Парче Алатка27 Парчиња Алатка : ве Молиме дозволете мала разлика поради мерењето на л.Бојата може да биде малку од мониторот. Фала! Послужавник Пинцети Пенкала Контејнер За Складирање На Мушка. Целосна Вежба Крст Бод Постави Леплива Пенкало. Вежба Фиока Организатор Занаети САМ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас