• Обновено
Екосмарт Еколошки Безбеден Органски Подготвен За Употреба Градина Инсекти Убиец

Екосмарт Еколошки Безбеден Органски Подготвен За Употреба Градина Инсекти Убиец

DEN 169.60

Залиха
Во продавницата

24 мл, подготвен за употреба, убиец на органски градинарски инсекти, убива и одбива градинарски инсекти и грини, работи брзо, убива при контакт, 100 проценти безбедна мешавина на состојки за кои не е потребна регистрација на епа, безбедна за употреба околу деца, миленичиња и храна, прскање и жетва истиот ден. Убива изложени јајца, ларви и возрасни фази на раст. Екосмарт 33604 Еколошки Безбеден Органски Подготвен За Употреба Градинарски Убиец На Инсекти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас