• Обновено
13' 10' Стигнале Моторизирани Црна Рамка Двор Тенда, Сива И Бела Шарени Боја

13' 10' Стигнале Моторизирани Црна Рамка Двор Тенда, Сива И Бела Шарени Боја

DEN 1327.84

Залиха
Во продавницата

Совршен за додавање сенка, заштита од дожд и привлечност за ограничување на вашиот дом или бизнис. Материјал од ткаенина : издржлив, ПОЛИЕСТЕР отпорен на ув и временски услови. Забелешка : за да спречите кршење, не оставајте тенди отворени за време на силни ветрови, силен дожд или снежни услови, бидејќи гаранцијата не покрива физичко оштетување, како што е оштетување предизвикано од екстремни временски услови. Оваа тенда обезбедува совршена количина на сенка за вашиот двор или балкон и ефикасно го штити вашиот дом или бизнис од оштетување од сонце или слаб дожд.Надмудрете го времето СО Алеко Моторизирани Тенди што се Повлекуваат. АЛЕКО 13 х 10 стапки (3,9 х 3 м) Моторизирана Тенда За Двор Со Црна Рамка што се Повлекува. Вклучена е едногодишна Гаранција. Вклучен е електричен мотор кој лесно ја отвора или затвора тендата во рок од една минута.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас