• Обновено
Беспрекорен образец на египетскиот бог Анубис со Скорпион Месечина и на отворено скејтборд Лонгборд 31 x8 Pro Complete Skate Board Cruiser Cruiser

Беспрекорен образец на египетскиот бог Анубис со Скорпион Месечина и на отворено скејтборд Лонгборд 31 x8 Pro Complete Skate

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

ПУ тркала и брзина : Супер мазни анти-шок Пу тркала со прецизни лежишта ABEC-7 и PU Bushings испорачуваат многу мазно возење, кое е погоден за сите мазни површини или дури и груба земја. Идеално за почетник скејтер да направи некои основни акробации, како што се 360-тите, ол акција и неколку други основни трикови . Висок квалитет и стабилна конструкција го олеснува учењето и уживањето во забавата што ја носи. 8 слој тврда палуба и не-лизгачки зафат : висока густина 8 слој канадски јавор со двојно удар скејтборд. Максимална поддршка за тежина 220 фунти. Печатење со пренос на топлина : Процес на производство на термички трансфер на филмови наместо налепница, ова го прави моделот појасен и реален, не е лесен за паѓање. Забелешка : 1. Тој е побезбеден за почетници или не е запознаен со оваа табла.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас