• Обновено
Lumento бебе девојчиња креветчиња за креветчиња меки единствени станови цвеќиња Мери Janeејн магична лента принцеза чевли затворен фау велур први пешаци розови 0- месец

Lumento бебе девојчиња креветчиња за креветчиња меки единствени станови цвеќиња Мери Janeејн магична лента принцеза чевли затворен

DEN 183.84

Залиха
Во продавницата

Без разлика дали тоа е пролет, лето, есен или зима, одговарајте на облеката за детски деца за совршенство. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Меки и удобни : чевлите за бебиња се изработени од мека велур со велур, така што бебето ќе се чувствува пријатно кога ќе носат. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. Симпатична костум за стил за одење во затворен простор, ползи, играње итн. Willе биде одличен туш за бебиња, роденден и целиот подарок за одмор. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Класичен и се-натпревар : Дизајнот на формата на класични чевли одржува модерен лесно наместо лесно да се застапува.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас