• Обновено
60UM6900PUA Главен одбор EBT66233903

60UM6900PUA Главен одбор EBT66233903

DEN 2384.00

Залиха
Во продавницата

Информации за дел : Бренд : LGPART Тип : Главен табла број : EBT662333903 Број на табла : EAX68253604 Panel Број : ТВ Модел 1 : 60 UM6900 PUAIMPORTANT Белешки : EBT66233903 се наоѓа на налепница на предниот дел на таблата. /Размена/враќање ќе биде прифатена ако налепницата недостасува/оштети. EBT66233903.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас