• Обновено
Нешвил Бар стакло, бар стакло, стакло, домашен декор

Нешвил Бар стакло, бар стакло, стакло, домашен декор

DEN 399.20

Залиха
Во продавницата

10oz. . . Висина, внатре 3.50. . Дијаметар, внатре 3.00. . Овие персонализирани шипки за шипки ќе го надополнат секој простор со вашите сопствени дизајни. Тие се одлични за промовирање на настани, нови пијалоци и места. Направени од 100% стакло, тие изгледаат елегантно и се чувствуваат издржливи. Директните страни им помагаат на очилата да останат стабилни и да не се вртат. . : Една големина : 10oz (0,3 L).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас