• Обновено
Машки стебла за пливање трендовски хавајски печатени брзи суви плочи од табла за плажа, еластична половината за влечење, случајно редовно вклопување права нозе џо?

Машки стебла за пливање трендовски хавајски печатени брзи суви плочи од табла за плажа, еластична половината за влечење, случајно

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Прилагодливото влечење гарантира дека шорцевите не се лизгаат надолу кога сурфате или пливање, ви носи удобност и безбеден ефект цел ден . Беспрекорна конструкција е многу нежна на кожата, а лентата за половината е исто така удобна и не е претерано ограничувачка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас