• Обновено
Оублик женски костим за капење цврста боја секси едно парче едно парче едно рамо конзервативен конзервативен тесен костим за капење

Оублик женски костим за капење цврста боја секси едно парче едно парче едно рамо конзервативен конзервативен тесен костим за

DEN 511.84

Залиха
Во продавницата

Изградете совршен костим за капење од горе надолу.98 '' Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 70-74cm/27. атлетски костуми за капење : Овие гроздобер костуми за капење можат да одговараат на повеќето прилики Одлична, забава на плажа, забава за базени, топла пролетна бања или други водни прилики. Висококвалитетна ткаенина со професионален дизајн, удобна и соодветна за жени . Слабеење на момчето на момчето : Скромни костуми за капење Танкини со момчиња, обезбедуваат повеќе од соодветно покритие, што ќе ве одржи да се чувствувате безбедно, високата еластична лента за половината може да ја покрие вашата стомак и да ве натера да изгледате потенок .13 '' '' '' 'Доло на половината : 66-70см/25.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас